Videowall Kiralama & Tv Kiralama Hizmeti

Siz İsteyin Biz Getirelim

PLAZMA KİRALAMA

Fuarlarda ya da stantlarda ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olan farklı boyutlardaki plazma tv modellerini sizlere plazma kiralama hizmeti ile sunuyoruz. Her alanda ses getiren etkili tanıtımlar gerçekleştirmeniz için farklı ve uygun seçimler yapabilirsiniz.

 

Plazma tv elektrik verildiği anda ışık yanan gaz ile dolu hücrelerden meydana gelmiş panel tipindeki televizyon modelidir. Plazma tv her renk ve her kontrastta hiçbir kayıp olmadan çok geniş açılardan seyredilmeye imkân tanır.

Plazma tv, ışığı direkt olarak ekran hücrelerinden ve d piksellerden yaydığı için hiçbir şekilde keskinlik ya da detay kaybı meydana gelmeden hareket eden nesneleri rahatlıkla görüntülerler. Her renk ve kontrastta büyük kayıplar meydana gelmeden geniş açılardan ekran izlenebilir.

Plazma tv’ler led ekranlara oranla daha az güç kaynağı kullanırlar. Yaklaşık olarak bir plazma tv ömrü 60.000 saattir.

Plazma kiralama hizmeti için kullanılan plazma tv sistemleri etkinlikler içerisinde ön izleme monitörü olmak üzere teşhir alanları içerisinde bilgi vermek amaçlı olarak ya da projeksiyon perdesi olarak ana görüntü cihazı haricinde kullanılabilmektedir.

Çok farklı boyutlarda ve çeşitli aparatlar ile her türlü organizasyon ve etkinlik için kullanılabilecek olan plazma tv modelleri, plazma kiralama hizmeti içerisinde yer almaktadır.

 HEMEN ARA